Jak myć zęby?

W trosce o ładny wygląd nie tylko kupujemy ładne ubrania, lecz również odwiedzamy kosmetyczkę, fryzjera czy dentystę, który nie tylko oceni stan naszej jamy ustnej, lecz również udzieli rad jak myć zęby (instytut.pl).


Obecnie porady z cyklu jak myć zęby znjadują sie na licznych portalach www, gdzie tematami wiodącymi jest zdrowie i uroda. Na rynku również prasa kolorowa publikuje wiele artykułów o takiej tematyce, gdzie wiele miejsc zajmują wskazówki z kategorii jak myć zęby. Edukacja prozdrowotna jest niezmiernie istotna, dlatego już małe dzieci powinny mieć świadomość jak dbać o codzienną higienę jamy ustnej i jak myć zęby. Jak myć zęby, aby na długo zachować ich zdrowy wygląd. Po pierwsze niezmiernie istotna jest regularność, systematyczność, dokładność, a także stosowanie nici dentystycznych czy płynów do płukania ust.

Jak myć zęby? – galeria

porady stylisty

Foto: pixabay.com

porady stylisty

Foto: pixabay.com

porady stylisty

Foto: pixabay.com

O Adam Wrześniewski

Pzedstawiciel handlowy firmy farmaceutycznej.

Komentarze do “Jak myć zęby?” (2)

  1. Myję zęby regularnie, codziennie, przez kilka minut. A mimo wszystko są i tak żółte. Nie lubię dlatego myć zębów, bo to i tak efektów nie przynosi, a dentyści i tak kasę z człowieka zżynają

  2. A ja myję tak: góra – dół, góra – dół , góra – dół, góra – dół, w poprzek – porzek, lewo – prawo. Miękką szoczteczką i dobrą pastą. I zęby mam bielutkie i zdrowiutkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>